SİPARİŞ İÇİN BİZLERİ ARAYABİLİRSİNİZ 0537 875 57 10 ACELE ÇİÇEKÇİ
SİPARİŞ İÇİN BİZLERİ ARAYABİLİRSİNİZ 0537 875 57 10 ACELE ÇİÇEKÇİ
  05378755710

Acele Çiçekçilik

1993 Yılında Başakşehir çiçekçi bölgesinde hizmet vermeye başladık. Önceliğimiz her zaman dürüst ve güvenilir alışveriş ilkesini kendimize uyguladık.

Bu yıldan itibaren çiçekçilik sektöründe önceliğimiz en iyi hizmet ve kurumsal adımlar atmaktır. 30 yılı bulan çiçekçilik sektöründe en üst sıralarda bulunmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

Başakşehir çiçek siparişi olarak öncelikli ilkelerimiz hızlı teslimat ve güvenli alışveriş olmuştur. Bu ilkelerimizi bırakmadan sürdürdüğümüz 30 yıllık yolculuğumuzda müşterilerimizin memnuniyeti bizler için her zaman motivasyon olmuştur.

Türkiye de ki ilk online mağazalarından birisi olan mağazamız "Online Çiçekçilik" alanında en iyisi olma yolunda ilerlemektedir.

Her zaman müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışmamızdan dolayı her zaman başarılı olmanın gururunu yaşadık. Başakşehir çiçek siparişi bölgesinden sonra, Merter çiçekçi alanında da hizmet vermeye başladık.

Ayrıca firmamız 30 yıllık sürecinde İnterflora üyesi olması sebebiyle Türkiye'nin her noktasına dünyanın 39 ülkesine Merter çiçek siparişi olarak müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.


Merter çiçekçi olarak iş dünyasında kurumsallaşma ve markalaşma sürecinin öneminin her zaman farkın olduk. Bu süreçte bu ilkemizin faydalarını ve avantajlarını bir çok defa gördük.

Acele çiçekçi olarak "Türk Patent Enstitüsü" tescil belgemizi aldık. Bu durumda markalaşma ve kurumsallaşma yolunda ki en büyük adımlarımızdan birisi olmuştur.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin çiçekçilik sektöründe aldığı hizmeti en üst seviyeye çıkartmak ve %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

En önemli misyonumuz, daima kalite ve %100 müşteri memnuniyeti olmuştur. İkinci bir unsur ise çalışmakta olduğumuz bu iki bölge dışında Bayrampaşa çiçekçi bölgesinde de mağazamızı açarak emin adımlarla büyümeye devam etmektir.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Her zaman öncelikli politikamız günlük olarak tedarik edilen ve herkesten farklı olarak en iyi çiçekleri stoklarımızda bulundurarak tamamen müşteri memnuniyeti. odaklı çalışmamızdır. Ayrıca bu politikamızı açmayı düşündüğümüz Bayrampaşa çiçek siparişi mağazamızda da sürdürmektir.


VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

Bizim için en önemli değer müşterilerimize saygı ve sevgi çerçevesinde çalışarak tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktır.

En kıymetli değerlerimiz sizlersiniz.

HEDEFLERİMİZ

İstanbul'da bulunduğumuz iki ilçenin yanı sıra Bahçeşehir çiçekçi bölgesinde de müşterilerimizin Bahçeşehir çiçek siparişi taleplerini karşılamak istiyoruz.

30 yıl süren bu yolcuğumuzda nice 30 senelerce sizlere hizmet vermek istiyoruz.

Acil Çiçek Siparişi

İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.